Remtaş Nakliyat Ambarı Bursa-Akhisar, Bursa-Manisa, Bursa-İstanbul, Bursa-Balıkesir, Bursa-Aydın şehirleri arasındaki nakliye hizmeti, Nakliyat Ambarı

REMTAŞ
ULAŞIM LTD.ŞTİ.

1991 yılında Semtaş Nakliyat olarak kurulan firmamız Bursa-İzmir arasında nakliyat hizmeti ile ticari hayatına başlamıştır. İlerleyen süre zarfında başarıyı yakalayan firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, hizmet kalitesini gün geçtikçe arttırmıştır.

Yeni bir yapılanmaya giden firmamız genç ve yenilikçi yeni ortaklarla beraber REMTAŞ ULAŞIM LTD. ŞTİ. Ünvanını almıştır. Müşterilerimize dinamik ve uzman kadromuz ile Lojistik ve Nakliye hizmeti vermekteyiz.

N1 ve N2 belgemiz ve yeni araç filomuz ile Nakliye ve Lojistik Hizmelerinin sağlayıcısı olarak, Müşterilerinin tedarik zincirinin ana taşıyıcsı olmuştur. Felsefemiz; Müşteri memnuniyetini esas alan kaliteli ve devamlı bir hizmet anlayışıdır.Yüksek teknoIoji, Bilişim Sistemleriyle Malzemelerin güvenliğini ve doğru ve zamanında teslimatı hedeflemektedir.

Tüm araçlarımız ve nakliyelerimiz sigortalıdır. Hizmet ağını genişleten firmamız Bursa - İzmir, Bursa - İstanbul, Bursa - Akhisar, Bursa - Manisa, Bursa - Balıkesir, Bursa - Aydın şehirleri arasındaki nakliye hizmetini müşterilerine sunarak başarıyı yakalamıştır.

Remtaş Nakliyat